Merhaba;

Astaria kurucumuz Eylem hanımın kızının ismi iken markamızın da isim kaynağı oldu ve Astariaart 2017 yılı Mart ayında kuruldu.

Kurulduğunda bir kaç top kumaş bir dikiş makinesi ve bir nakış makinesi ile başlarken tek bir hedef vardı; Astariaart markasını yaratmak ve bir çocuk odasının tüm ürünlerini en kaliteli şekilde imal edebilmek.
İlk oyun çadırı ve salıncaklarımız ortaya çıktığında en kaliteli malzemeyi temin edebilmek ve en güvenilir ve sağlam ürünleri yapabilmek için sürekli yenilik yaratma çabamız önbar korumalı ve üçbar korumalı salıncak modellerini ortaya çıkardı. Sonrasında geliştirdiğimiz uyku salıncağı modeli ile Astariaart olarak farkımızı yavaş yavaş herkese tanıtmaya başladık. Oyun çadırlarında ihtiyaca göre farklı boyutlarda hazırladığımız setler sürekli yenilenen kumaş renk ve desen seçenekleri ile yüzlerce farklı kombinde hazırlanabilir hale geldi. Yenidoğan setleri, uyku matları, fon perde, yatak koruma, nevresim takımı gibi ürünlerin imalatı haricinde kişiye özel yastık setlerimiz ile yine daha önce denenmemiş yastık modellerimiz büyük bir ilgi gördü.
Tek kişi ile başlayan süreç geçen iki yılın sonrasında 10 kişiye ulaşan kadrosuyla Astariaart ailesini ortaya çıkardı. Ailenin her üyesi bir annenin özeni ve şefkatini  duyumsayarak her ürünü kendi çocukları kullanacakmış gibi özenle hazırlamaya devam etmekte.
Bugün montessori yataktan oyun çadırına yenidoğan setlerinden uyku salıncaklarına kadar çok farklı ürünleri üretimini yapan Astariaart ürün gamını sürekli geliştirmekte olan Astariaart yeni internet sitesi ile sizlerle.
Sizlerin beğenisi ve güveni ile varolduk ve bunu koruyacak şekilde her zaman yanınızdayız.
Özlem Eylem KURT

------------Ekibimizle Tanışın------------

Astaria Art Ailesi

www.astariaart.com
3800+

Mutlu Müşteri

3800+

Toplam Satış

Astariaart TRT Haberde

Main Menu